Logisztikai - raktározási specialista (Budapest)

FMCG, autóipari, gyógyszeripari gyártóegységeknek, kiskereskedelmi retail központoknak valamint logisztikai szolgáltatóknak keresünk logisztikai - raktározási specialistákat.

Logisztikai - raktározási specialista

Feladatok

Otthonosan mozogsz friss, hűtött vagy szárazanyag raktárak területén? Esetleg autóipari vagy gyógyszeripari területen vezettél raktárat?
Gyakorlatod van a raktári folyamatok optimalizálásban?
Részt vettél auditokon, esetleg a végrehajtás a Te feladatod volt?
Kisebb vagy akár nagyobb csapat és/vagy műszak vezetésében is gyakorlott vagy?
Az SAP raktárgazdálkodási és/vagy anyaggazdálkodási modulját ismered?

Ha valamelyik kérdésre IGEN a válaszod, jelentkezz, hogy megtalálhassunk egy nagyszerű lehetőséggel!

Követelmények

- logisztikai szakirányú végzettség (diploma vagy felsőfokú)
- minimum 2 év releváns szakmai tapasztalat raktározás területén
- angol nyelv ismerete előny

Amit kínálunk

- versenyképes juttatási csomag
- szakmai fejlődés
- biztos, stabil munkahely
- rugalmas munkakörnyezet
- fiatalos csapat
- munka-magánélet egyensúly

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest