Logisztikai ügyintéző (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Acélkereskedelmi szektorban tevékenykedő, dinamikusan fejlődő cégünk csapatába keresünk

Logisztikai ügyintéző

pozícióba új munkatársat, Dél-Budapesti (M0 mellett) munkavégzéssel.

Új munkatársunk legfontosabb feladatai:

  • Kapcsolattartás a jellemzően Olasz beszállítóinkkal telefonon és írásban
  • Kamionok lejelentése a rakodóhelyek felé (rendszám, időpont, stb.)
  • Alvállalkozói megbízások készítése és kiküldése a fuvarszervezőktől kapott információk alapján
  • EKÁER rögzítések készítése
  • Kapcsolattartás a megbízókkal, áru nyomonkövetéssel kapcsolatos tájékoztatás
  • Munkavégzéshez kapcsolódó adminisztráció ellátása

A jelöltekkel szemben támasztott elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Minimum 2 éves munkatapasztalat
  • Magabiztos angol és / vagy Olasz nyelvismeret szóban és írásban
  • Alkalmasság az önálló munkavégzésre
  • Rendszerszemlélet
  • Rugalmasság
  • Terhelhetőség és monotónia tűrés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikáció

Előnyt jelent:

  • Több idegen nyelvismeret
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit nyújtani tudunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kiszámítható, bejelentett fix jövedelem, utazási költségtérítés
  • Előrelépés lehetősége
  • Fiatalos, tapasztalt és szakértő csapat
  • Lojális munkatársak és vezetőség
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre

Munkavégzés helye

Dél-Budapest

Hosszútávra keresünk munkatársat, így ha a lenti elvárásoknak megfelel, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét.

Az e-mail tárgyában kérjük tüntesse fel a „Logisztikai ügyintéző” jeligét.

Budapest