Logisztikai ügyintéző (Kistarcsa)

Dinamikusan fejlődő hazai állatgyógyászati cég

LOGISZTIKAI ÜGYINTÉZŐ

munkatársat keres

kistarcsai állatgyógyászati készítményeket gyártó GMP üzemébe

Feladatok:

  • Külföldi és belföldi fuvarok szervezése, koordinálása, nyomon követése, kapcsolódó adminisztráció elkészítése
  • Gyógyszergyártáshoz szükséges anyagok beszerzési folyamatának koordinálása, nyomon követése
  • A vállalatirányítási rendszer megfelelő moduljainak kezelése, naprakész dokumentáció vezetése (rendelések felvétele, szállítólevél készítése, raktárkészlet nyomon követése)
  • a logisztika folyamatokhoz kapcsolódóan folyamatos kommunikáció, adatszolgáltatás és egyeztetés a társosztályokkal valamint a partnerekkel,
  • EKÁER rendszer kezelése,
  • Import beszerzések vámkezeltetésében való részvétel

Elvárások:

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Vállalatirányítási rendszerek felhasználói szintű ismerete
  • 2-3 év tapasztalat logisztika területén
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)

Előny:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Gyógyszer- vagy élelmiszer-ipari területen szerzett tapasztalat
  • Kistarcsa vagy vonzáskörzetéből való jelentkező
  • Vámkezelésben szerzett gyakorlat
  • EKÁER rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Korszerű munkakörülmények
  • Munkába járás támogatása
  • Cafeteria juttatás
  • Hosszútávú munka- és fejlődési lehetőség, biztos alapokon álló magyar tulajdonú Vállalatnál.

Az ideális jelölt:

  • Nyitott személyiség, jó kommunikációs képességgel rendelkezik
  • Hatékonyan teljesít csapatmunkában is, kooperatív személyiség
  • Precíz, magas szintű önálló munkavégzésre képes és
  • Kiváló rendszerszemélettel bír.

Munkavégzés helye:

Kistarcsa

Fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Kistarcsa