Logisztikai vezető (Tatabánya)

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártási és kereskedelmi tevékenységet folytató vállalat számára keresünk TERMELÉSI környezetben tapasztalatot szerzett kollégát:

Logisztikai vezető

Feladatok

  • Gyártási logisztikai, kiszállítási/fuvarszervezési és vevői kapcsolattartási terület teljeskörű irányítása;
  • Logisztikai célok eléréséhez szükséges koncepciók és intézkedések kidolgozása, kiértékelése és a kapacitás tervek összeállítása;
  • Költségtervezés, költséghatékonyság optimalizálása,;
  • Belső logisztikai folyamatok optimalizálása, dolgozók egyéni, esetleges csoportos motiválása;
  • Kiszállítások felügyelete, kapcsolattartás a vevőkkel;
  • Riportok, jelentések készítése a gyárigazgató részére.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (főiskola, egyetem)
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Gyártó környezetben szerzett logisztikai tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezés és juttatási csomag
  • Autó opcionális

Előnyök

  • A két idegennyelv együttes ismerete

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 34/480-380, +36 30/943-02-59

Tatabánya