Logisztikai vezető (Somogy megye)

(RH-7305)

Pozíció

Logisztikai vezető

Feladatok

  • 70-80 fős logisztikai csapat menedzselése
  • a területet érintő fejlesztési irányok kijelölése
  • költséghatékony, optimális működés biztosítása
  • teljesítménymenedzsment
  • logisztikai folyamatok racionalizálása
  • csomagolóanyagok, segédanyagok beszerzésének a menedzselése
  • napi kiszállítás, hibakorrigálás, fejlesztés
  • az informatikai rendszer fejlesztésének támogatása
  • raktári készletnyilvántartás, éves leltár lebonyolítása
  • külső partnerekkel, ügyfelekkel és beszállítókkal kapcsolattartás
  • társterületekkel történő hatékony együttműködés

Elvárások

  • felsőfokú logisztikai végzettség
  • minimum 5 év szakmai tapasztalat logisztikai területen (preferáltan raktárgazdálkodás)
  • minimum 3 év vezetői tapasztalat
  • jártasság nagyobb csapat (30-50 fő) vezetésében
  • angol nyelvismeret
  • Lean szemlélet szerinti munkavégzés
  • nyitott, együttműködő kommunikatív személyiség
  • elemzőképesség, rendszerszemlélet

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Bónusz
  • Céges gépjármű

Előnyök

  • SAP ismeret
  • műszaki vágzettség
  • projektmenedzsment gyakorlat
  • további idegennyelv ismerete

Munkavégzés helye

  • Somogy megye