Logisztikus (Herceghalom)

A Talentis Consulting Zrt. keres, partnere az R – KORD Kft. számára,

dinamikusan bővülő csapatába, gyakorlattal rendelkező

Logisztikus

munkatársat.

Feladatok

  • Az aktuális beszerzések megtervezése
  • Az anyagigények pontos meghatározása, megrendelése, beszerzése és a szállítási határidők egyeztetése
  • Ajánlatok megírása, megismerése
  • A beérkezett szállítólevelek és számlák ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Vállalatirányítási szoftver kezelése
  • Új beszerzési források felkutatása

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Felhasználói számítógépes ismeretek
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Gyakorlatias szemlélet
  • Felelősségteljes, pontos és önálló munkavégzés
  • Kitűnő kommunikációs készség

Előnyök

  • Beszerzési területén szerzett tapasztalat
  • Szakirányú végzettség

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű főállású munkaviszony
  • Stabil vállalati háttér és infrastruktúra
  • Versenyképes jövedelem
  • Jó munkakörülmények, fiatalos csapat és munkakörnyezet
  • Munkába járási támogatás

Munkavégzés helye

Herceghalom

Amennyiben a pozíció leírásában foglaltaknak megfelel, kérjük küldje el a fényképpel ellátott önéletrajzát a benne megjelölt bérigénnyel a „Jelentkezem az állásra” gombra kattintva.

Herceghalom