Logisztikus, Logisztikai munkatárs (Nyárlőrinc)

A hirdetés már lejárt!

Az 5 telephellyel rendelkező vállalatunk 30 éve foglalkozik nyílászárók gyártásával és forgalmazásával. Jelen vagyunk a magyarországi és a nemzetközi piacokon, vevőink között tudhatjuk a főbb barkácsáruház-láncokat valamint az országos hálózattal rendelkező építőanyag-kereskedőket is.

A kecskeméthez közeli nyárlőrinci központunkba keresünk tehetséges és motivált kollégát

Logisztikus, Logisztikai munkatárs

munkakörbe.

Feladatok

  • Készáru kiszállításának megszervezése saját illetve bérautókra
  • Szállítólevelek elkészítése
  • Áru összekészítése és a teherautó rakodásában való segédkezés
  • Áru ki-és bevételezése
  • Anyagmozgatás raktáron belül
  • Készlet nyomon követése
  • Leltározásban való részvétel
  • Raktári rend fenntartása
  • 2-3 fős csapat vezetése

Elvárások

  • Számítógépes alapismeretek
  • Megbízhatóság
  • Terhelhetőség
  • Önálló munkavégzés

Előnyök

  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány
  • Raktározásban szerzett gyakorlat
  • Vállalatirányítási rendszerben (ABAS) szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • A próbaidő lejárta után Cafeteria és egyéb juttatás
  • 1 műszakos munkarend
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség egy közel 30 éves múltra visszatekintő vállalatnál

Munkavégzés helye

Nyárlőrinc

Ha szívesen dolgozna csapatunkban, kérem,a "jelentkezem az állásra" gombra kattintással, fizetési igény megjelölésével küldje el hozzánk önéletrajzát!

Nyárlőrinc