Lotus Notes üzemeltető - WfM, HIP, VP (Szeged)

(Szeged)

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Lotus Notes üzemeltető - WfM, HIP, VP
(Szeged)

Feladatok

  • Lotus Notes 3rd Level Support (Incidens-/és Problem Management, Change Management, Solution Consulting)
  • Projekttámogatás (új ügyfélmegoldások, migrációs projektek)
  • Kisebb megoldások és interface-ek fejlesztése
  • Fejlesztési folyamataink és szolgáltatásaink karbantartása és hatékonyságuk növelése
  • Teljesítménynövelés
  • Munkafolyamatok automatizálása
  • Rendszeres kapcsolattartás az ügyféloldallal
  • SQL Statement-ek, Scriptek írása

Elvárások

  • 3-5 év tapasztalattal rendelkezel hasonló területről
  • A következő technológiák nagy részét ismered: Windows Server 2016, Backup, MS SQL, Unixtools & Scripting Bash, awk, sed, Http Proxy Konfiguration Squid, Web, Visual Basic, Java, Lotus Domino
  • Német nyelvet szívesen használod szóban és írásban is
  • Analitikus gondolkodás
  • Megoldás orientált szemléletmód
  • Strukturált munkavégzés
  • Priorizálási készség
  • Rugalmas hozzáállás
  • Jó kommunikációs képesség

Előnyt jelent

  • Informatikai végzettség
  • Fejlesztői készség

Szeged