Mailroom clerk (Budapest)

Szeretnél csatlakozni egy nagy múltú és sikeres nemzetközi vállalathoz, mely a jövő új technológiáinak megalkotását és tökéletesítését tűzte ki célul?
Beszélsz legalább középfokon angolul?
Pontosságra és precizitásra törekszel a munkád során?
Amennyiben a válaszod igen, csatlakozz egyik kiemelt partnerünkhoz Mailroom Clerkként!

Mailroom clerk

Feladatok

Főbb feladatok:

- számlák szkennelése
- az adatbevitel minőségének ellenőrzése (PeopleSoft és SAP rendszerekben)
- irattári feladatok ellátása
- postázás

Követelmények

Főbb kompetenciák:

- középfokú végzettség
- középfokú angol nyelvtudás
- MS office magas szintű ismerete
- együttműködő, motivált személyiség
- pontosság

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

- lehetőség, hogy csatlakozhass egy nemzetközi sikernek örvendő dinamikus, kiváló munkakörnyezetet biztosító vállalathoz
- barátságos, nyitott, multikulturális kollégák
- vonzó juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest