Manuális tesztelő (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Manuális tesztelő

Feladatok

  •         Tesztelési feladatok megtervezése, tesztelés végrehajtása
  •         Tesztesetek és tesztforgatókönyvek összeállítása, részletes kidolgozása
  •         Tesztelés értékelése, dokumentálása és riportolása
  •         Közreműködés a hibakezelési és változáskezelési folyamatokban
  •         A hibajavítások nyomon követése, együttműködés a fejlesztőkkel és a kapcsolódó területekkel

Elvárások

  •         Legalább 3 év szoftvertesztelésben szerzett tapasztalat
  •         MS SQL, adatbázis ismereteket (adatbázis kezelés, lekérdezés)
  •         Tesztelési módszertanok ismeretét
  •         Tesztmenedzsment eszközök használatát (DEVOPS, JIRA)
  •         Analitikus gondolkodásmódot
  •         Önálló, alapos, precíz munkavégzést
  •         Eredményorientáltságot
  •         Jó kommunikációs készséget
  •         Legalább középfokú végzettséget

Amit kínálunk

  • Kiváló munkahelyi légkör, összetartó és lelkes csapat
  • Versenyképes jövedelem, cafeteria és bónusz
  • Felelősségteljes munkakör
  • Rugalmas munkakörülmények
  • Home office
  • Folyamatos visszajelzés
  • Szakmai tapasztalatszerzési és képzési lehetőség