Márkabolti eladó (Budaörs)

Márkabolti eladót

KERESÜNK

A Faktum Gyermeklakberendezési Kft. budaörsi üzletébe keressük munkatársunkat. Cégünk stabil alapokkal rendelkezik, 24 éve piaci szereplő gyermek- és ifjúsági bútorok, valamint lakberendezési termékek forgalmazása terén. Tevékenységünk fókuszában a gondoskodás és a harmóniára törekvés a legfontosabb, így segítve a szülőknek varázslatos világot teremteni a baba- és gyermekszobákba

Feladatok

  • A betérő érdeklődők igényeinek felmérése, termékeink értékesítése
  • Napi adminisztrációs feladatok pontos elvégzése
  • A beérkező áruk bevételezése, megrendelések kezelése és kiadása
  • Az üzlettér igényes rendben tartása
  • A bemutatószobák stílusos berendezése

Elvárások

  • Szakirányú végzettség nem feltétel, de előnyt jelent
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Precíz munkavégzés, felelősségteljes hozzáállás a munkához
  • Megbízhatóság, képesség az önálló munkavégzésre

Amit kínálunk

  • Alapos betanulás folyamatos munkatársi segítséggel, fokozatos felelősségvállalással
  • Családias cégkultúra, megbecsült munkatársak
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Biztos kereset

Munkavégzés helye

Budaörs

Várjuk jelentkezésedet!

Budaörs