Marketing asszisztens (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Keressük a legszuperebb

Marketing asszisztenst

A HVG marketing részlegére új csapattagot keresünk, aki segíti a közösséget a legjobb médiatermékek értékesítésében.

Mitől vagy szuper?

Attól, hogy szeretsz problémákat megoldani, kifejezetten precíz vagy, nem ijedsz meg az új feladatoktól, és több felé is tudod osztani a figyelmed.

A legfontosabb feladataid lesznek

  • Gondolkodni – a rutin hasznos, de elkényelmesít.
  • A HVG előfizetésekkel foglalkozó csapatának támogatása.
  • Kapcsolattartás a többi részleggel, illetve külső partnerekkel (terjesztés, nyomda, grafikus, pénzügy, egyéb).
  • A részleg és az előfizetés- csapat adminisztrációjának kezelése (számlák, beszerzések).
  • Belső rendszerek megtanulása, majd napi szintű használata.
  • Social media tartalom készítése.
  • Briefek készítése (grafikai és ügynökségi).
  • Heti riportok készítése.
  • Rendezvények szervezésében való részvétel, jelenlét.

Ami nálad alap:

  • Precíz vagy és pontos – sok számmal és adattal kell dolgozni.
  • Több felé tudod osztani a figyelmed, ha kell – egy egész csapat számít majd a segítségedre
  • Az Excel a barátod, nem ijedsz meg tőle.
  • Jó kapcsolatteremtési és kommunikációs képességed van – sok emberrel kell együtt dolgoznod majd a cégben.
  • Szeretsz csapatban dolgozni.
  • Tanulni és fejlődni szeretnél.
  • Nincs gondod az angollal társalgási szinten.

Ami jó, ha van:

  • Tapasztalat marketing területen és/vagy marketing végzettség.
  • Tapasztalat adminisztratív munkakörben.
  • Tapasztalat print termékekkel (terjesztési, nyomdai előkészítési munkafolyamatok ismerete)
  • Gyakorlat rendezvényszervezésben.

Mit kínálunk?

  • Küldetést – a HVG 40 éve dolgozik azért, hogy információt és tudást adjon az olvasóknak.
  • Csapatot – Olyan kollégákkal dolgozhatsz együtt, akik mindig segítik egymást.
  • Tanulást – támogatjuk a személyes fejlődésedet.
  • Zöld környezetet - A munkád a híres montevideo utcai média parkban lesz.
  • Kultúrát – jegyek moziba, színházba, egyéb programokra és saját rendezvényeinkre.
  • Olvasottságot – minden termékünk szabadon a rendelkezésedre áll, a könyvekre pedig jelentős dolgozói kedvezményt biztosítunk.
  • Bizalmat – lehetőség otthoni munkavégzésre, család barát munkahely vagyunk.

Munkavégzés helye:

1037 Budapest, Montevideo utca 14.

Ha úgy gondolod, hogy rendelkezel a fent említett képességekkel, és hosszú távon meg tudsz felelni a kihívásoknak, kérjük, küldd el önéletrajzod a „Jelentkezem az állásra” gombra kattintva! Kérjük, jelentkezésedhez mellékeld fizetési elvárásod is.

Budapest