Marketing asszisztens sales területen (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

A Presto-Pilot Kft. évek óta foglalkozik biotermékek importjával és nagykereskedelmével. Bio élelmiszerek, natúrkozmetikumok, testápolási termékek, valamint öko háztatási tisztítószerek (Dr. Organic, Logona, Khadi, Sante, Neobio, Dr.Konopka, Organic Shop, Natura Siberica, Oma Gertrude, Farfalla, Almawin, Klar) teljes választékát kínálják az egészség és környezettudatos fogyasztók számára.

Marketing asszisztens sales területen

Feladatok

  • Értékesítési célok megvalósítása
  • Marketing csapat támogatása
  • Termékek belistázása és piacra vezetése
  • Márkák/kereskedelmi partnerek teljesítményének nyomon követése/riportolása

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Magabiztos MS Office ismeret
  • Megbízhatóság, csapatszellem, precizitás
  • A pozíció minimum 6 hónapra történő vállalása

Munkaidő

  • Hétfő-péntek, 09-17 óra között heti 30 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó bér: 1300 Ft/óra
  • Színvonalas munkakörnyezetet
  • Lehetőség szakmai fejlődésre
  • Rugalmas, órarendhez igazítható munkaidő
  • Hosszú távú diákmunka

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest XI.

Budapest