Marketing- és flotta asszisztens (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Autószerviz hálózatunkba keresünk

Marketing- és flotta asszisztenst

Feladatok

  • Marketing terv készítése
  • Akciók tervezése/szervezése (szórólap, molinó, hirdetés)
  • Web oldal felügyelete
  • Internetes marketing tevékenység irányítása
  • Egyéb irodai asszisztensi feladatok ellátása
  • Leghatékonyabb marketing eszközök, csatornák feltárása és alkalmazása
  • Meglévő flotta ügyfelek kezelése,
  • új flotta ügyfelekkel való kapcsolat kiépítése (tele-marketing)
  • Flotta tárgyalások megszervezése
  • Ügyfél reklamáció kezelése

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Marketing területen szerzett több éves tapasztalat
  • Internetes marketing alapos ismerete
  • Kiváló kommunikációs és tárgyaló készség
  • Ügyfél centrikus hozzáállás
  • Agilitás, kreativitás és nagy munkabírás

Előnyök

Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Biztos anyagi háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Budapest