Marketing gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A Budapest Bank közel 250 gyakornoknak biztosít kihívásokkal teli munkahelyet. Ha tagja szeretnél lenni ennek az ambíciózus, lelkes, és szakmailag jól felkészült csapatnak, nem kell mást tenned, mint jelentkezni a pozícióra.

Ezúttal multinacionális pénzügyi  vállalat részére keresünk diák munkavállalókat, az alábbi pozíciókra:

  • Marketingkommunikációs gyakornok - vállalat
  • CRM marketing kampánymenedzsment gyakornok

Marketing gyakornok

Feladatok

Marketingkommunikációs gyakornok - vállalat

  • Projektek/kampányok támogatása
  • Kapcsolattartás ügynökségekkel és támogatói területekkel
  • Aktív részvétel rendezvények és események lebonyolításásban
  • Kreatív anyagok, hirdetések elkészítése
  • Költségvetési kontroll, önállóan, kisebb projektek vitele

CRM marketing kampánymenedzsment gyakornok

  • Aktív részvétel dirket marketing megkeresések kidolgozásában, valamint a hatékonyságának novelésében
  • Kimutatások, elemzések és prezentációk készítése
  • Piacelemzés, best practice-ek felkutatása
  • Aktív részvétel a telefonos utánkövetés folyamatának nyomon követésében

Elvárások

  • Főiskolai/Egyetemi hallgatói jogviszony nappali tagozaton gazdasági felsőoktatási intézményben
  • Legalább fél éves gyakorlati idő, min. heti 25-30 órában
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Precíz, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Igényes, multinacionális munkakörnyezet
  • Bruttó bér: 1121 Ft/óra
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Budapest XIII.

Budapest