Marketing gyakornok (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Dolgozz az Essilor Optika Kft.-nél, a világ vezető szemüveglencse gyártó cégénél, és szerezz releváns szakmai tapasztalatot!

A világ vezető szemüveglencse gyártójaként élen járunk a termék innovációk terén, 2011 óta minden évben az első 30 között szerepelünk a Forbes Magazin TOP 100 leginnovatívabb vállatokat felsoroló listáján. Több száz optikai üzlettel, valamint média és grafikai ügynökségekkel állunk állandó kapcsolatban, és a B2B és B2C marketing egyaránt fontos szerepet játszik mindennapjainkban (termékmenedzsment, B2B akciók, B2C kampányok, rendezvények). Ezért folyamatosan változatos feladatokkal, kihívásokkal találkozunk, amelyeket közösen, csapatként oldunk meg.
Marketing gyakornokunk a magyar leányvállalat marketing csapatával és a regionális vezetőséggel dolgozna együtt különböző feladatok és projektek menedzselésében.

Marketing gyakornok

Feladatok

  • Promóciók tervezésében és megvalósításában részt venni
  • Rendezvényeket szervezni és koordinálni
  • Közösségi oldalakra tartalmat generálni és azokat menedzselni
  • Aktívan kommunikálni, kapcsolatot tartani üzleti partnereinkkel
  • Egyéb cégen belüli területekkel (értékesítés, vevőszolgálat, pénzügy) együtt dolgozni
  • Rendezetten, strukturáltan vezetni, adminisztrálni a folyamatban levő projekteket

Elvárások

  • Heti minimum 30-40 óra vállalása
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Marketing tanulmányok folytatása még minimum 6 hónapig
  • Folyékonyan kommunikálj angolul (írásban és szóban)
  • MS Office eszközöket kezeld rutinosan
  • Rendelkezz alapszintű internet technológiai és online marketing ismeretekkel (Google Adwords, Analytics, Facebook stb.)
  • Dolgozz pontosan, gyorsan és önállóan
  • Állj lelkesen és proaktívan a rád váró feladatokhoz

Munkaidő

Hétfő és péntek között, heti 30-40 óra rugalmas beosztásban, minimum 6-12 hónapig

Amit kínálunk

  • Tapasztalatszerzés egy nemzetközi cégnél marketing területen
  • Gyakornoki fizetés (bruttó 1121 Ft/óra)
  • Rugalmas munkabeosztás

Előnyök

  • Kötelező, 6 hónapos szakmai gyakorlat

Munkavégzés helye

Budapest XV.

Budapest