Marketing gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

Világvezető partnercégünk kontaktlencséket gyárt és forgalmaz, most hozzájuk keresünk marketing gyakornokot.

Marketing gyakornok

Feladatok

  • A promóciók és kampányok elkészítésében való részvétel
  • Értékesítési kimutatások készítése
  • Szerződések, ajánlatok, pénzügyi teljesítések nyomonkövetése
  • Piackutatási tevékenység
  • A marketing osztály támogatása az egyéb felmerülő teendőkben
  • Kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Proaktív, támogató, elkötelezett személyiség

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig irodai munkarendben 8.30-16.30 között, heti legalább 3-4 nap vállalása elvárt (egész napok)

Amit kínálunk

  • Bruttó 1.121 Ft/óra bér
  • Szupermodern irodai környezet
  • Fejlődési lehetőség

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest