Master Data (adatkezelési) gyakornok (Budapest)

A Tungsram csapatába keresünk Master Data területre precíz & motivált gyakornok kollégát!
Ha tudsz heti 30 órát dolgozni (heti 4 nap) akkor várjuk a jelentkezésedet! Aktív / passzív féléves hallgatók is jelentkezhetnek :)

Master Data (adatkezelési) gyakornok

Feladatok

Azért lesz fontos a te munkád, mert rengeteg csapat dolgozik majd azzal azokkal az adatokkal, ami a te kezed között kerül rendszerezésre, ellenőrzésre – sok kollégánk fog majd a te segítségedre támaszkodni, így lesz sok folyamatban kulcs szereped.

A fő feladataid ezek lesznek:
- A Material Master data adatainak adminisztrációja és javítása SAP-ban
- A társterületektől érkező információk alapján frissítened és adminisztrálnod kell a termékeink különböző paramétereit
- A rendelési folyamat során keletkező különböző problémák megoldásában is számítunk majd a segítségedre
- Te leszel a felelős a master data adatainak beviteléért, adminisztrációjáért és ennek a pontosságáért.

Követelmények

Honnan tudjuk majd, hogy te vagy a tökéletes jelölt?

Ha rendelkezel:
- egyetemi diploma vagy folyamatban lévő tanulmányok – preferált, ha közgazdaságtan területén, de más szakokról is várjuk a jelentkezőket
- fontos, hogy szeress számokkal foglalkozni, elemzésekkel, riportokkal, erős analitikus készséged legyen
- lesz olyan, hogy nagy adathalmazzal kell majd dolgoznod, ehhez szükség lesz a precizitásodra
- jó kommunikációs készségek, nyitottság, tanulásra való motiváció, proaktivitás és csapatmunka: ezek fogják megkönnyíteni a beilleszkedésedet
- MS Office ismerete fontos, SAP vagy más vállalatirányítási rendszer ismerete pedig nagy előnyt jelent
- Magyar és angol folyékony nyelvtudás
- fontos, hogy tudj legalább heti 30 órát dolgozni (minimum 4 nap a héten)

Amit kínálunk

Miért pont a Tungsram?

- izgalmas, gyártócéges környezet Budapesten
- szakmai kihívások
- kapcsolatba kerülhetsz sok csapattal a cégen belül, megismerheted a cég működését

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest