Mechanikai gépbeállító (Csömör)

A hirdetés már lejárt!

Te is megérdemled, hogy jó munkát találj, hogy javíts a munka- és életkörülményeiden, hogy megbecsüljék azt, amit csinálsz. Talán már dolgoztál munkaerő-kölcsönző/közvetítő céggel. De meglátod, ez most más! Több száz nyitott pozíciónk van országszerte. És Neked ezek közül csak erre az egyre van szükséged. Szóval, mire vársz még? Jelentkezz most és kezdj el Velünk dolgozni

Mechanikai gépbeállító

pozícióban.

Feladatok

  • automatizált gyártósorok megfelelő működésének biztosítása, alapanyaggal való ellátása,
  • a gyártás során felmerülő mechanikus hibák feltárása, elhárítása és dokumentálása,
  • tervezett átállásokban és karbantartásokban való közreműködés,
  • legyártott termékek ellenőrzése

Elvárások

  • műszaki, mechanikai, karbantartói, autószerelői területen szerzett végzettség vagy tapasztalat,
  • tudd vállalni a folyamatos, több műszakos munkarendben való munkavégzést,
  • alapszinten tudd használni az Office programokat (Excel, Word),
  • legyél felelősségteljes és megbízható

Amit kínálunk

  • fix órabér (alapbér),
  • műszakpótlék, cafeteria,
  • ingyenes céges autóbuszjárat vagy utazási költségtámogatás

Munkavégzés helye

Csömör

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Csömör