Mechanikai karbantartó (Orosháza)

Prohumán

Üveggyártással foglalkozó orosházi partnercégünk

munkatársat.

Mechanikai karbantartó

Feladatok

  • Kemence gépészeti berendezéseinek karbantartása, javítása
  • Hibák és meghibásodások elhárítása
  • Berendezések elektromos vezérlésének felügyelete, beállítása (javítása), módosítása
  • A műszak termelésének nyomonkövetése
  • Minőségellenőrzésnél alkalmazott ellenőrző berendezések kalibrálása, javítása, ellenőrzése
  • Hűtőszalagok, ventillátorok, feederek karbantartása

Elvárások

  • Lakatos és/vagy hegesztői végzettség
  • Elhivatottság
  • Felelősségteljes, megfontolt, önálló munkavégzés

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér
  • Bónusz juttatások
  • Magas keretösszegű cafeteria jutattás
  • Útiköltség támogatás
  • Helyi és nemzetközi szakmai betanítás
  • Szaktudás alapú bérfejlesztés
  • Teljesítmény alapú fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Orosháza

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Orosháza