Mechanikus karbantartó (Gödöllő)

Földmunkagépek, markoló kanalak gyártásával foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Mechanikus karbantartó

Elvárások:

  • Mechanikus vagy mechatronikai műszerész végzettség,
  • Mechanikai ismeretek,
  • Karbantartói területen szerzett tapasztalat,
  • Hajlandóság több műszakos munkarendre,
  • Számítógép felhasználó szintű ismerete (Word, Excel),
  • 1-3 éves szakmai tapasztalat,
  • Motivált, nyitott személyiség, jó kommunikációs képesség

Előnyt jelent:

  • Automatizálás alapfogalmak ismerete,
  • Mechatronikai műszerész végzettség,
  • Hidraulikus/pneumatikus diagnosztikai ismeret,
  • CNC rendszer ismeret, Idegen nyelv ismerete

Feladatok:

  • A gyártó és egyéb berendezések napi termeléshez szükséges karbantartási feladatainak végrehajtása, váratlan meghibásodások gyors elhárítása,
  • Karbantartási terv betartása/végrehajtása,
  • A gépek folyamatos mechanikus karbantartása, állapotának fejlesztése,
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, javító- és szolgáltató cégekkel,

, Megbízóról:,

Az amerikai központú vállalat világ vezető az építési és bányászati gépek, dízel- és gáz üzemű motorok, ipari gázturbinák valamint dízel-elektromos mozdonyok gyártásában., A magyarországi üzemben földmunkagépek, ásó- és markoló kanalak, tolólapok különböző termékcsaládjainak hegesztett fémszerkezeti gyártása történik.

Amit kínálunk:

  • Utazás támogatása ( céges busz vagy törvény szerinti maximum összeg),
  • Egyes esetekben szállás biztosítása,
  • Versenyképes juttatási csomag: alapbér + kiemelt műszakpótlék + bónusz + havi fix cafeteria,
  • Túlóra lehetőség,
  • Biztonságos munkafeltételek, munkaruha, védőeszközök,
  • Betanulás és szakmai továbbképzések minden területen,
  • Egyéb juttatások: ajánlói bónusz, vállalati büfé, gyümölcs nap, rendezvények

Munkavégzés helye:

Gödöllő

Gödöllő