Mechanikus karbantartó (Győrladamér)

Tapasztalattal rendelkező, megbízható karbantartó kollégánkat keressük, győrladaméri telephelyünkre.

A hirdetés már lejárt!

19 telephelyen, 12 országban, három kontinensen, 6700 munkatársunkkal szolgáljuk ki az összes jelentős autógyárat. Technológiánkkal és termékeinkkel világszerte piacvezetők vagyunk. Cégcsoportunk az autóipari beszállítók üzletágának egyik mozgatórugója.

Megbízható, tapasztalattal rendelkező, mechanikus karbantartó kollégánkat keressük győrladaméri telephelyünkre.

Feladatok:

• Műanyag fröccsöntő gépek és perifériáik karbantartása
és javítása
• Gyártóberendezések elektronikus és/vagy mechanikus
karbantartása, javítása
• Hidraulikus és pneumatikus rendszerek karbantartása,
javítása
• Géptelepítési, beüzemelési feladatok elvégzése
• Berendezések folyamatos fejlesztése, állásidők
csökkentése
• Megelőző és hibaelhárító karbantartási tevékenység

Elvárások:

• Szakirányú műszaki szakmunkás vagy technikusi
végzettség
• Legalább 2-3 éves karbantartási tapasztalat
• Pontos munkavégzés
• Önálló, és csapatmunkára való készség
• Jó problémamegoldó készség és rugalmasság
• Három műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

• Széles körű juttatási csomag, határozatlan idejű munkaszerződés
(teljesítmény- és eredményességi bónusz, jelenléti bónusz, hűségprémium, ingyenes munkásszállás vagy albérlettámogatás, ingyenes céges buszjárat vagy 100%-os bérlettámogatás, ötletjutalom, munkatársi ajánlási bónusz)
• Családias munkahelyi légkör nemzetközi környezetben
• Megbízható, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • 9173, Győrladamér Wilhelm-Baumeister u.1.

Győrladamér