Mechanikus karbantartó (KEM) (Tatabánya)

 Legyünk együtt sikeresek!

Fémipari megmunkálással foglalkozó Partnerünk megbízásából keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Mechanikus karbantartó (KEM)

Feladatok

  • Esetleges üzemzavarok elhárítása, hibakeresés, javítási tevékenység végzése;
  • A gyártóberendezések folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása;
  • A termelés támogatása technikai, műszaki oldalról;
  • Belső anyagigénylések összeállításában való együttműködés;
  • Karbantartás megtervezése, szükséges dokumentációk elkészítése;
  • Automata gyártósor karbantartása és működőképességének folyamatos biztosítása;
  • Részvétel új gyártóberendezések telepítésében, beüzemelésében.

Elvárások

  • Középfokú v. technikusi végzettség
  • Gyártó cégnél szerzett min. 3-5 éves karbantartói tapasztalat
  • Hegesztési ismeretek
  • Pneumatikus és hidraulikus ismeretek

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Jelentkezek az állásra a [email protected] email címen keresztül!
A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor oldalunkon tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36-30/615-35-78

Tatabánya