Mechanikus karbantartó munkatárs (Eger)

Egri partnerünk manuális és automatizált sebességváltó-gyártás területére munkatársat keres mechanikus karbantartó pozícióba:

Mechanikus karbantartó munkatárs

Feladatok

  • Összeszerelő gépek és teszt berendezések mechanikus hibáinak feltárása és elhárítása, gépleállások megszüntetése,
  • karbantartási feladatok váratlan és terv szerinti elvégzése, dokumentálása,
  • részvétel a berendezések áttelepítésében, üzembe helyezésében.

Követelmények

  • Érettségi, mechanikus szakirányú végzettség (mechanikai műszerész, technikus),
  • gyártósori környezetben szerzett karbantartási tapasztalat,
  • pneumatikus és hidraulikus rendszerek ismerete,
  • hajtásrendszerek ismerete,
  • magabiztos műszaki rajzolvasás,
  • naprakész számítógépes ismeretek,
  • pontos, önálló munkavégzés,
  • többműszakos munkarend vállalása,
  • csapatban való együttműködés.

Előny jelent

  • Szállítórendszerek mechanikus karbantartásában szerzett tapasztalat,
  • ipari robotok kezelésében, karbantartásában szerzett tapasztalat,
  • csavarozógépek és présberendezések mechanikus ismerete,
  • alapszintű német vagy angol nyelvtudás,
  • SAP ismeret.

Amit kínálunk

  • Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenység egy nemzetközi nagyvállalatnál,
  • jó munkahelyi atmoszféra és attraktív munkakörnyezet,
  • folyamatos továbbképzés, tréningprogramok és nyelvtanfolyam,
  • teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelem, és prémium,
  • választható cafeteria,
  • étkezési támogatás,
  • széleskörű sportolási lehetőség,
  • iskolakezdési támogatás,
  • vállalati óvoda igénybevételének lehetősége.

Munkavégzés helye

Eger

Eger