Mechanikus karbantartási technikus [SA-SMT19] (Göd)

[SA-SMT19]

Mechanikus karbantartási technikus [SA-SMT19]

Megbízónk

Megbízónk egy olyan globális jelenléttel rendelkező világmárka, amely a legkülönbözőbb iparágakban nyújt kimagasló teljesítményt azáltal, hogy innovatív és értékteremtő megoldásokkal támogatja az ügyfeleit. A magyarországi leányvállalat az autóipar egyik legjelentősebb beszállítója, a tavalyi évben ötvenezer gépjármű gyártásához járult hozzá. Jelenleg a legmodernebb technológiát felvonultató és magasan automatizált gyártósoros termelési egységének karbantartási csapatába keresünk mechanikus karbantartási technikus kollégát.

Feladatok

- A rábízott részlegen karbantartási munkálatok elvégzése, hibaelhárítás, javítás.
- A munkavállaló a területéhez tartozó gépek karbantartásáért és javításáért felel.
- Végzettségének és a berendezésekről kapott oktatások alapján elvégzi a gépek megelőző karbantartását, valamint meghibásodás esetén gondoskodik a gép megjavításáról.
- Felméri és előkészíti a javításhoz szükséges anyagokat.
- Az elvégzett munka dokumentálása, illetve a meghibásodások esetén a megelőzésre javaslattétel. A feltárt hiányosságokról és fejlesztésekről jelentést és/vagy oktatási anyagot készít.
- A munkavégzés során keletkező hulladékokat a hulladékkezelési szabályzat előírásait betartva kezeli.
- A problémák felmérése, ellenőrzése során, javaslatot tehet a megoldásra, egyeztetve azt az igénylő területtel és közvetlen felettesével.
- A vállalati és a törvényekben rögzített munka-, tűz-, és környezetvédelmi szabályok és eljárások betartása és betartatása.
- A munkaterület rendezett állapotának fenntartása, a munkavédelmi eszközök használatára vonatkozó szabályok betartása, egyéni védőeszközök szabályszerű használata.

Elvárások

Ügyfelünk Senior technikusok, tapasztalt szakemberek és lelkes pályakezdők jelentkezését is várja.

- Szakközépiskolai képesítésre épülő gépésztechnikus végzettség
- Kiváló analitikus képesség
- Műszaki érzék

Előny

- A világ szinte minden országában ismert vállalatnál bővítheted tudásodat és fejlődhetsz szakmailag.
- Legmodernebb technológiák megismerésére van lehetőség.
- Jövőbe mutató, környezetbarát elektromos autók gyártása vonzó iparágnak minősül napjainkban.
- Versenyképes juttatási csomagot kínálnak (cafeteria + bónusz).
- Kiszámítható, nappali munkavégzés
- Modern munkakörnyezet, legújabb technológia, tiszta és rendezett gyártás

Munkavégzés helye

Göd

Göd