Mechanikus összeszerelő operátor (Veresegyház)

Nagyteljesítményű gázturbina-alkatrész gyártásával és javításával foglalkozó Veresegyházi ügyfelünk részére keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Mechanikus összeszerelő operátor

Feladatok:

  • Munkadarabok ellenőrzése
  • Munkadarab elkészítése rajzdokumentációnak megfelelően
  • Gépipari elemek pontos és precíz összeszerelése szerelési rajzok alapján
Elvárások:
  • Szakmunkás bizonyítvány (autoszerelő/repülőgépszerelő/víz-gáz- fűtésszerelő)
  • Saját szakmában minimum 3 év tapasztalat
  • Több műszak vállalása
  • Orvosi alkalmasság
  • Éleslátás
  • Előny: repülőgép szerelésben szerzett jártasság
Amit cserébe kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Méltányos bérezés, béren kívüli juttatások
  • Hosszú távú stabil munkahely
  • Munkába járás támogatása céges buszjárattal
Egyéb:
  • Munka jellege: főállás, teljes munkaidő
  • Munkába állás: azonnal
Munkavégzés helye: Veresegyház

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Felmerülő kérdés esetén kérjük, keresse munkatársunkat:
Szemán Judit
06 1 301-7884
06 30 581-9072

Veresegyház