Médiaértékesítő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Integralcom.hu Kft.

  • Szólj bele, hogy mi legyen a tévében!
  • Kreatív vagy, a kommunikáció az erősséged és nem ijedsz meg, ha el kell adnod magad vagy egy jó reklámfelületet?! Akkor csatlakozz Csapatunkhoz!

Médiaértékesítő

Feladatok

  • a cég szolgáltatásainak megismerése
  • meglévő partnerekkel való kapcsolattartás
  • új partnerek felkutatása
  • televíziós és rádiós megjelenési felületek értékesítése
  • szerződések előkészítése

Elvárások

  • legyél igényes magadra, a munkádra és tudj azonosulni minőségi tartalmainkkal,
  • telefonodban legyen jónéhány olyan ügyfél, aki keresztneveden szólít, ha hívod: aktív ügyfélkör hatalmas előny
  • ne csak elméletben tudd, mi az a proaktivitás és csapatszellem
  • önálló munkavégzés nem előny, az alap
  • nem kell, hogy huszonéves légy, de ismerd a XXI. századi online és televíziós trendeket
  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • korrekt alapbér, de tudod, egy jó saleses úgysem abból él
  • partner vagyunk a fejlődésedben, együtt megyünk a legtöbbre
  • folyamatosan fejlődő portfólió, melynek az alakításában örülünk, ha te is kiveszed a részed
  • igényes munkakörnyezet jó közlekedéssel

Munkavégzés helye

1033 Budapest

Küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintéssal!

Budapest