Medical and Personal Assistant (Budapest)

Szeretnél egy változatos, dinamikus pozícióban dolgozni?
Szívesen dolgoznál Budapest belvárosában, modern munkakörnyezetben?
Jól beszélsz angolul, és használnád is a munkád során?
Ha mindezek mellett még az egészségügy is érdekel,
akkor ez a lehetőség neked szól!

Innovatív, stabil múlttal rendelkező gyártással és gyógyszerfejlesztéssel foglalkozó amerikai hátterű cég Egészségügyi és személyi asszisztens pozícióba munkatársat keres.

Medical and Personal Assistant

Feladatok

  • Gyógyszer mellékhatások figyelése és adminisztratív támogatása
  • Adományozási folyamat kivitelezése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Adományozási folyamatok dokumentálása, intézése
  • Klinikai kutatási csapat munkájának támogatása
  • Dokumentumok rendszerezése, szerződések előkészítése, megkötése
  • Csomagolóanyagok fejlesztése
  • Rendezvények és utazások szervezése

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előnyt jelent

  • Természettudományos vagy egészségügyi végzettség
  • Gyógyszeripari érdeklődés

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű, jó nevű etikus vállalat
  • Versenyképes alapbér és kiváló juttatási csomag
  • Modern munkakörnyezet és fiatalos csapat
  • Folyamatos képzések
  • További karrierlehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest