Medical and Personal Assistant (Budapest)

Teljes munkaidős pozícióba, angol nyelvtudással rendelkező munkatársat keresünk az egyik legnagyobb innovatív gyógyszergyártó céghez.

Medical and Personal Assistant

Feladatok

  • Adományozások intézése
  • Gyógyszer mellékhatások figyelése
  • Klinikai kutatási csapat munkájának támogatása
  • Dokumentumok rendszerezése, archiválás, másolás
  • SAP-ban megrendelések indítása
  • Csomagolóanyagok fejlesztése
  • Adatbázis kezelés

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség
  • Természettudományos vagy egészségügyi szakterületen szerzett főiskolai végzettség nagy előnyt jelent
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Probléma megoldó készség
  • Magabiztos kommunikáció (angol és magyar nyelven)

Amit kínálunk

  • Stabil, jó nevű, etikus vállalat tagja lehetsz
  • Versenyképes fizetés
  • Kiváló munkahelyi környezet

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest