Medical Assistant (Budapest)

Multinacionális gyógyszeripari partnerünk számára keresünk Orvosi- és Törzskönyvezési Osztály Asszisztenst.

Feladatok

  • Az Orvosi- és Törzskönyvezési Osztály tevékenységének különböző rész-területein admisztratív feladatok ellátása
  • A Gyógyszermellékhatás-figyelési munkatárs feladatainak adminisztrációs segítése dokumentációs tevékenységgel, nyelvi fordításokkal, adatbázis-kezeléssel
  • Az új készítmények magyarországi bevezetésének támogatása a csomagolóanyagok kifejlesztéséhez szükséges teendők ellátásával
  • Hatékony kapcsolattartás az érdekelt osztályok képviselőivel
  • Kapcsolattartás a gyógyszerek kiszállításáért felelős belső és külső felekkel, a kiszállítások követelése, táblázatba foglalása
  • Rendszeres összegzések, jelentések készítése
  • Szervezeti diagramok, címlisták naprakészen tartása
  • Üzleti utazások, csoportgyűlések lebonyolításával kapcsolatos adminisztrációs segítség, beleértve a repülőjegy és szállásfoglalást, az résztvevőkkel való kommunikációt
  • Egyéb, az osztály közös feladataihoz kapcsolódó koordinációs tevékenység

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség, természettudományos vagy egészségügyi szakterületen szerzett főiskolai végzettség előny
  • Gyógyszeriparban, hasonló területen szerzett asszisztens tapasztalat előny
  • Tárgyalási szintű angol nyelvismeret
  • Magas szintű, felhasználói számítógépes jártasság
  • Pontosság, megbízhatóság, önállóság
  • Kiváló szóbeli és írásos kommunikációs készség, jó együttműködés más szervezeti egységekkel
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Problémamegoldó készség

Munkavégzés helye

Budapest

Referenciaszám: JL-10902

Budapest