Medical Operations Manager (Budapest)

Medical Operations Manager

Multinacionális gyógyszeripari partnerünk részére keresünk FELSŐVEZETŐT:

Medical Operations Manager munkakörbe.

Feladatok

  • A cég folyamatainak projektmenedzseri felügyelete
  • A különböző osztályok működésének összehangolása (BD, Regulatory, PV, Compliance, Market Access, Medical)
  • Belső kommunikációs csatornák kialakítása
  • A menedzsment folyamatos tájékoztatása a projektek állásáról

Elvárások

  • Egészségügyi vagy gazdasági felsőfokúvégzettség
  • Minimum 5 év releváns területen szerzett gyógyszeripari tapasztalat
  • A gyógyszerkereskedelem folyamatainak, szereplőinek ismerete
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (Excel)

Amit kínálunk

  • A vállalati menedzsment tagja
  • Regionális feladatok
  • Komplex rálátás és döntési lehetőség
  • Optimális munkakörnyezet, vonzó juttatási csomag

Előnyök

  • Medical Manager-i munkatapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest

Referenciaszám: TM-10850

Budapest