Menedzser asszisztens (Kecskemét)

Menedzser asszisztens-adminisztráció

Egy globális piacon dolgozó dinamikusan fejlődő csapat részese lehetsz!

Feladatok

  • Ügyvezetőnk munkájának segítése (napi posta kezelése, telefonok kezelése, vezető naptárának ellenőrzése és karbantartása)
  • Értekezletek előkészítése, szervezése, jegyzőkönyv-vezetés
  • Prezentációk, előadások, anyagok elkészítése
  • Idegen nyelvű anyagok fordítása
  • Jogosultság kezelés: jogosultságok igénylése, módosítása, törlése
  • Irodaszer, anyag és szolgáltatás megrendelések és a hozzájuk kapcsolódó számlák ellenőrzése, igazolása, könyvelése
  • Kapcsolattartás a cégcsoport valamennyi szervezeti egységével

Elvárások

  • Felsőfokú iskolai végzettség vagy felsőfokú szakirányú tanfolyam
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Jó szervező és problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Nálunk rugalmas munkaidőben dolgozhatsz
  • Extra teljesítményedet éves bónusszal jutalmazzuk
  • Egy globális piacon dolgozó dinamikusan fejlődő csapat részese lehetsz
  • A csapat tagjaként nemzetközi szintű lehetőségek

Munkavégzés helye

Magyarország, Bács-Kiskun, Kecskemét, Kerekegyháza, Lajosmizse

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, úgy a jelentkezéshez kérjük regisztráljon teljes körűen a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintással.

Kecskemét