Méréstechnikus (Dorog)

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Méréstechnikus

Feladatok

  • 3D mérőgép kezelése;
  • Bejövő tartalék alkatrészek minta szerinti teljes bemérése;
  • Mérnöki alkatrészek bemérése;
  • Mérési eredmények számítógépes adatrögzítése.

Elvárások

  • Méréstechnikai ismeretek (mérő, illetve ellenőrző eszközök ismerete)
  • Rajzok ismeretének és olvasásának képessége
  • Precíz munkavégzés
  • Felelősségteljes gondolkodásmód
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Karrierút

Előnyök

  • Mikroszkópos mérőgép kezelése
  • Hagyományos mérőeszközök ismerete használata

Munkavégzés helye

  • Dorog

Küldje el jelentkezését a „ Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!

A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Dorog