Méréstechnikus (Gyál)

Humán Centrum Kft.

Orvosi segédeszközöket gyártó partnercégünkhöz keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Méréstechnikus

Leírás

Szeretne egy olyan munkahelyet, ahol lehetőséget adnak Önnek a tanulásra és a fejlődésre? Ahol változatos feladatok várják és hosszútávon számítanak a munkájára? Legyen a munkatársunk! Itt folyamatos betanulás és oktatások mellett érheti el a munkájához szükséges stabil  és naprakész tudást, legyen akár pályakezdő, akár állást váltó.

Járjon munkába ingyenes céges buszjárattal. Tegye holmiját saját, zárható szekrényébe, majd igyon egy kávét, melyet a cég áll. Szünetekben felfrissülhet a tiszta és barátságos közös helyiségekben. Hetente több alkalommal fogadóóráinkon személyesen is lehetősége van kérdéseit feltenni.

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkaviszony hosszútávon
  • Stabil jövedelem
  • Kiegészítő juttatások (pl. Erzsébet utalvány)
  • Kiszámítható munkarend (nincsenek kötelező, csak vállalható túlórák!)
  • Ingyenes céges buszjáratok (településlista lent)
  • Igényes, modern, tiszta munkakörnyezet
  • Továbbképzések, tréningek, szakmai fejlődési lehetőség

Feladatok

  • A gyártó egységek (insert-ek) vizsgálata, mérések elvégzése
  • A termeléshez szükséges egység kiválasztása
  • Az insert-ek cseréje
  • Szakmai döntések meghozatala
  • Kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat és / vagy műszaki végzettség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Nyitottság a tanulásra, fejlődésre
  • Kiváló látás
  • Döntésképesség
  • Felelősségtudat
  • Pontosság, precizitás

Munkaidő

  • Megszakítás nélküli munkarend (3+3 beosztás, 12 órában);
  • 3 nap 6-18 óra között, 3 nap pihenő,
  • 3 nap 18-6 óra között, 3 nap pihenő

Előnyök

  • Műszaki beállítottság / végzettség
  • Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye

  • Gyál (ingyenes céges busz!)
Gyál