Mérlegképes főkönyvelő (Pécs)

Mezőgazdasági tevékenységgel, illetve kereskedelemmel foglalkozó stabil hátterű Kft.

főállású

Mérlegképes főkönyvelőt

keres.

Feladatok

  • Teljes körű könyvelés (főkönyvi és analitikus könyvelés)
  • Beosztottak munkájának hatékony koordinálása
  • Hó végi zárási feladatok ellátása
  • Adóbevallások, statisztikai- és egyéb adatszolgáltatások elkészítése
  • Évközi és év végi záráshoz kapcsolódó feladatok elvégzése, beszámoló készítés

Elvárások

  • Regisztrált mérlegképes könyvelő, szakirányú végzettség
  • Legalább 6-8 év teljes körű könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Adó és számviteli jogszabályok naprakész ismerete
  • Pontos, precíz, rugalmas, megbízható személyiség
  • MS Office felhasználói szint
  • Német nyelvtudás

Előnyök

  • Mezőgazdasági könyvelési ismeretek

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kulturált munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Pécs vonzáskörzete

A fényképes önéletrajzokat kérnénk

Pécs