Mérlegképes könyvelő (Komárom)

Legyünk együtt sikeresek!

Induló nemzetközi gyártó vállalat részére keresünk a pénzügyi területre kollégát, az alábbi pozícióba:

Pénzügyi munkatárs

Feladatok

  • Pénzügyi terület adminisztratív támogatása;
  • Kapcsolattartás a vállalat külső könyvelőjével - számlák összegyűjtése, adatok továbbítása a bérszámfejtők felé;
  • A bejövő számlák lefordítása magyarról angolra;
  • Bankszámla kivonatok feltöltése a rendszerbe;
  • Részvétel a havi és éves zárásokban;
  • Állandó kapcsolattartás a bankkal és a bankszámlák kezelése;
  • A havi zárások támogatása.

Elvárások

  • Aktív/tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Min. 1-2 éves pénzügyi területen szerzett tapasztalat (több is lehet, de fontos, hogy a feladat motiváló legyen);
  • Min. középfokú végzettség.

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezés, bejárástámogatás.
  • Érdekes, felelősségteljes feladatok.
  • A lehetőség, hogy valaki egy induló csapat új tagja lehessen.

Előnyök

  • Főiskolai / egyetemi végzettség gazdasági területen VAGY mérlegképes könyvelői végzettség;
  • SAP ismeretek;
  • Gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye

  • Komárom

  • Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
  • A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
  • Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
Komárom