Mérlegképes könyvelő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mérlegképes könyvelő

Kit keresünk?

Olyan kollégát keresünk, aki mérlegképes könyvelői vizsgával, legalább három év könyvelési és számviteli tapasztalattal rendelkezik, precíz, munkabíró.

Feladatok:

  • adóbevallások, KSH kimutatások és egyéb riportok készítése/ellenőrzése
  • számlák kontírozása, költségfelosztások, főkönyvi egyeztetések
  • havi és éves zárásban közreműködés
  • könyvvizsgálat támogatása
  • együttműködés, proaktív kapcsolat a társterületekkel

Elvárások:

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • legalább 3 év szakmai gyakorlat
  • adótörvények naprakész ismerete
  • megbízható informatikai ismeretek
  • középszintű angol nyelvtudás
  • nagy munkabírás
  • jó kommunikációs és tárgyalási készség
  • együttműködés, csapatmunka
  • analitikus, strukturált, logikus gondolkodásmód, precizitás
  • lojalitás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Továbbképzési, szakmai fejlődési lehetőségek
  • Nyitott vállalati kultúra
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Kulturális programok

Munkavégzés helye:

Budapest, 3. kerület (Óbuda)

Ha a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, és úgy érzi, az elvárásainknak is megfelel, kérjük, pályázatát fizetési igénye feltüntetésévél, „Mérlegképes könyvelő” jeligére küldje el a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva. Amennyiben a jelentkezését és pályázatát relevánsnak ítéljük, felvesszük a kapcsolatot Önnel.

Budapest