Mérlegképes könyvelő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A REGIO JÁTÉK több mint 25 éve segíti a következő nemzedék sikeres életkezdését szakmailag felkészült csapatával, így mára az ország legismertebb és az egyik legdinamikusabban fejlődő üzlethálózatává válhatott, ahol 34 játékáruházban közel 400 munkatárs segít Vásárlóinknak. Folyamatosan bővülő csapatunkba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Mérlegképes könyvelő

Feladatok

  • Számlák kontírozása, könyvelése
  • Házi pénztár könyvelése
  • Banki bizonylatok könyvelése
  • Havi és éves zárásban való részvétel
  • Egyéb számviteli és pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelői regisztráció
  • Minimum 5 éves szakmai gyakorlat közép vagy nagyvállalati tapasztalattal
  • A szükséges jogszabályok naprakész ismerete
  • Együttműködésre és csapatmunkára való készség

Amit kínálunk

  • Cafeteria csomag
  • Kedvezményes dolgozói vásárlás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Tervezhető munkarend
  • Hosszú távú biztos munkahely

Munkavégzés helye

Budapest, XI. kerület

Amennyiben a felsorolt elvárásoknak megfelel, kérjük, küldje el a fizetési igényt is tartalmazó fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

Budapest