Mérlegképes könyvelő - angol nyelvtudással - (BN) (Budapest)

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Mérlegképes KÖNYVELŐ - angol nyelvtudással - (BN)

Feladatok:

  • Teljeskörű számviteli tevékenység elvégzése (AP, AR, TAX, GL)
  • Napi könyvelési feladatok teljes körű ellátása, beérkező számlák könyvelése, előkészítése utalásra
  • Havi, negyedéves és éves zárások, pénzügyi jelentések elkészítése a gazdasági vezetővel együttműködve
  • Közreműködés a könyvvizsgálatban
  • Pénzügyi adminisztrációs feladatok ellátása
  • Ad hoc jelentések készítése

Elvárások:

  • Gazdasági/pénzügyi területen szerzett felsőfokú végzettség, mérlegképes könyvelői szakképesítés
  • ERP rendszerben szerzett szakmai tapasztalat (lehetőleg Microsoft Dynamics AX vagy Navision, SAP)
  • 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • IFRS ismeretek (előnyt jelent, de nem feltétel)
  • Magabiztos Excel tudás, MS Office programok ismerte
  • Proaktív, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs és együttműködő készség
  • Aktív ANGOL nyelvtudás (szóban és írásban)

Munkavégzés helye: Újpest

Budapest