Mérlegképes könyvelő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Magyarország legnagyobb megváltozott munkaképességűeket foglalkoztató állami tulajdonú társaságai

Mérlegképes könyvelő pozícióba munkatársat keresnek

Feladatok:

  • Teljes körű könyvelési feladatokat lát el a főkönyvelő szakmai irányítása mellett.
  • Tételesen könyveli a főkönyvi könyvelésbe kerülő tételeket, kontírozza a bejövő számlákat, pénztári bizonylatokat, kezeli a kiutalási igényeket és a befizetési kötelezettségeket, elvégzi az átvezetéseket.
  • Aktívan részt vesz a havi, éves pénzügyi zárásban (főkönyvi könyvelés, elhatárolások készítése, főkönyvi egyeztetések)
  • Részt vesz a Társaság éves beszámolójának elkészítésében.
  • Nyomon követi az adó és számviteli jogszabályok változásait, naprakész ismeretekkel rendelkezik.
  • Ellátja az adózással kapcsolatos feladatokat, aktívan részt vesz a bevallások elkészítésében.
  • Elősegíti a számviteli és adó törvények betartását és megvalósítását.
  • Szakterületén biztosítja a kapcsolódó bizonylati rend betartását.
  • Tartalmi helyességi szempontból ellenőrzi a számviteli törvénynek megfelelőséget a különböző számlák esetében.
  • Részt vesz a vállalatirányítási rendszerbe történő adatrögzítésben.
  • Adatot szolgáltat a belső és külső szerveknek.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Mérlegképes könyvelő képesítés
  • Legalább egy év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Aktív könyvelési és adózási ismeretek
  • Aktív, felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, Excel tudás
  • Jól szervezett, pontos munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Proaktív probléma megoldású személyiség

Akár pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előny:

  • Nagyvállalati környezetben történő munkavégzésben szerzett jártasság

Munkavégzés helye:

Budapest

Szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelöléssel, kérjük, szíveskedjék megküldeni a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással. Visszajelzést a meghallgatásra kiválasztott jelölteknek tudunk küldeni.

Felhívjuk a figyelmét, hogy az önéletrajz megküldésével Ön ráutaló magatartással kifejezett hozzájárulását adja az önéletrajzban feltüntetett személyes adatok kezeléséhez. A személyes adatokat az adatvédelmi jogszabályokban foglalt rendelkezések betartásával a meghirdetett pozíció betöltésére irányuló kiválasztás céljából, a pozíció betöltéséig kezeljük, ezt követően a személyes adatai külön hozzájárulás hiányában törlésre kerülnek a hirdető munkáltató rendszeréből.

Budapest