Mérlegképes Könyvelő (Ajka)

Legyünk együtt sikeresek!

Új kollégát keresünk egy gyártó vállalat részére.  A könyvelési tevékenység korábban kiszervezett volt, de szeretnék házon belül intézni a jövőben.

A pozíció megnevezése:

Mérlegképes Könyvelő

Feladatok

  • A vállalat teljeskörű könyvelési feladatainak ellátása (mérleg, eredménykimutatás, cash flow);
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal;
  • Napi operatív számviteli és pénzügyi tevékenységek ellátása;
  • Számlázás;
  • Havi, éves és ad hoc pénzügyi riportok készítése;
  • ÁFA bevallás elkészítése;
  • Havi zárások elkészítése;
  • Riportolás a külföldi pénzügyi vezető részére.

Elvárások

  • Regisztrált mérlegképes könyvelők jelentkezését várjuk, akik esetleg már gyártó vállalatnál is dolgoztak hasonló pozícióban korábban.
  • Egy személyben el tudja látni egy vállalat könyvelési feladatait.
  • Egy nyelvet min. társalgási szinten tud beszélni a leendő kolléga. Vagy angolt vagy németet.

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezés, 13. havi bér, a bejárás teljes támogatása
  • Költözés esetén: letelepedés támogatása

Munkavégzés helye

  • Ajka, Veszprém

Küldje el jelentkezését a „ Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!

A fényképes önéletrajzokat magyar, angol és/vagy német nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Ajka