Mérlegképes könyvelő (Budapest)

Könyvelő irodánk teljes körű könyvelési, bérszámfejtési és adószakértői szolgáltatásokat nyújt jellemzően közepes méretű vállalkozásoknak

Mérlegképes könyvelő

Feladatok:

  • Könyvviteli feladatok teljes körű ellátása (vevő, szállító, pénztár, bank, vegyes)
  • Pénzügyi riportok előkészítése a gazdasági vezető számára,
  • Havi, negyedéves, éves beszámolók összeállítása, elkészítése,
  • Bevallások elkészítése,
  • Mérleg, eredmény-kimutatás összeállítása,
  • Főkönyvi számlák egyeztetése analitikus nyilvántartásokkal,
  • Kalkulációk, statisztikai jelentések készítése,
  • Kapcsolattartás partnerekkel, könyvvizsgálókkal

Álláshoz tartozó szakmai elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Legalább 3 év könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Számviteli szabályok ismerete
  • Naprakész adójogi ismeretek
  • Főkönyvi zárásban szerzett tapasztalat
  • Bevallások készítésében szerzett tapasztalat
  • MS-Office ismeretek
  • Kulcs-Soft könyvelő program ismerete

Személyes elvárások:

  • Szakmája iránt elkötelezett
  • Strukturált, önálló munkavégzésre alkalmas
  • Precíz, megbízható
  • Képes a határidők betartására
  • Terhelhetőség

Előny:

  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  •  Hosszú távú, stabil munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest, Zugló

A pályázathoz csatolandó:

  • Részletes szakmai önéletrajz
  • Motivációs levél, fizetési igény megjelölésével

Egyéb információ az állásról:

  • Foglalkoztatás módja: munkaviszony, 3 hónap próbaidővel
  • Munkaidő: teljes munkaidő (heti 40 óra)
  • A munkakör betölthető: azonnal.

Pályázatukat a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással  szíveskedjenek megküldeni.

Budapest