Mérlegképes könyvelő (Magyarország)

Magyarország

25 éve működő számviteli és adótanácsadó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Mérlegképes könyvelő

Elvárások:

Mérlegképes könyvelői végzettség, Minimum 3 év könyvelői gyakorlat

Előnyt jelent:

Könyvelő irodában szerzett gyakorlat, Adótanácsadói végzettség

Feladatok:

Cégek teljeskörű könyvelése (kettős könyvelés), Adóbevallások elkészítése, Éves zárási feladatok, beszámolók, Beszámoló elkészítése, , Megbízóról:, 25 éve működő tanácsadó cég, fő profilunk számviteli szolgáltatás, adótanácsadás., Jelenleg három telephelyen működünk, Orosháza, Szeged, Békéscsaba., Jelenlegi létszámunk 16 fő, kb. 150-200 ügyfelet szolgálunk ki, az egyéni vállalkozóktól milliárdos árbevételű cégekig, és mindenféle tevékenységi kör megtalálható az ügyfeleink között., Komoly szakértői háttérrel rendelkezünk, könyvvizsgálók, jogászok, pénzügyi szakemberek segítik a csapat munkáját., Fontos számunkra az innováció, a legújabb technológiával dolgozunk.

Amit kínálunk:

Főállású munkakör, Versenyképes jövedelem és egyéb juttatások, Vidékieknek utazási költségtérítés, Szakmai továbbfejlődési lehetőség, Kellemes munkakörnyezet, jó hangulatú csapat