Mérlegképes könyvelő (Kecskemét)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari multinacionális vállalat keresi szakképzett kollégáját a következő pozícióba:

Mérlegképes könyvelő

Feladatok

  • Bejövő számlák ellenőrzése, kontírozása, könyvelése;
  • Intercompany könyvelés;
  • SOX megfelelőségek ellenőrzése;
  • Belső és külső auditokra történő félkészülés, felkészítés;
  • Analitikák, egyeztetések, kimutatások készítése;
  • Bér főkönyvek egyeztetése;
  • Tárgyi eszközök könyvelése;
  • Részvétel a havi és éves zárásokban.

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelő végzettség;
  • Könyvelési tapasztalat;
  • Magabiztos angol nyelvtudás;
  • Adózási ismeretek;
  • MS Office és Excel haladó ismerete.

Előnyök

  • Felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség;
  • SAP ismeret;
  • SSC tapasztalat;
  • Könyvvizsgáló végzettség.

Amit kínálunk

  • Fejlődési, előrelépési lehetőség (vállalaton belül);
  • Motiváló bérezés (kiemelt alapbér+bónusz+Cafeteria);
  • 13. havi fizetés.

Munkavégzés helye

Kecskemét

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Kecskemét