Mérlegképes könyvelő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Budapesti vállalatcsoport Budapest X. kerületi munkahelyre

Mérlegképes könyvelő

pozícióba 8 órás munkatársat keres.

Feladatok

  • A napi pénzügyi-számviteli feladatok teljes körű elvégzése,
  • Havi zárási teendők ellátása, (egyszeres és kettős számviteli rendszerben)
  • Mérleg, eredmény-kimutatás, kiegészítő melléklet, üzleti jelentés, havi-, éves beszámoló elkészítésében való részvétel,
  • Tárgyi eszköz nyilvántartás elkészítése, értékcsökkenés elszámolás,
  • Egyéb napi, a munkakörhöz kapcsolódó operatív feladatok,
  • Riportok, jelentések készítése a management részére igény szerint.

Elvárások

  • Legalább 3 éves teljes körű könyvelésben szerzett gyakorlat,
  • MS Office szoftverek magabiztos használata (Word, Excel, Outlook),
  • Mérlegképes könyvelői képesítés és regisztráció alapvető feltétel (vállalkozási),
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete; képesség és készség egy új vállalatirányítási rendszer megtanulásához és alapos megismeréséhez,
  • Analitikus szemlélet, logikus gondolkodás,
  • Szervezett, átgondolt, felelősségteljes munkavégzés.

Előnyök

  • Vállalatirányítási rendszerben szerzett gyakorlat
  • Egyszeres könyvelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Változatos munkavégzés egy fiatal csapatban,
  • 4 órás alkalmazotti jogviszony,
  • Hosszú távú munkaelehetőség,
  • Professzionális háttér, kiváló infrastruktúra,
  • Kiváló csapat és kellemes munkahelyi környezet,
  • Versenyképes jövedelem.

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Budapest