Mérlegképes könyvelő (Nyíregyháza)

Könyvelő munkatársat keresünk könyvelőirodába

Mérlegképes könyvelő munkatársat keresünk nyíregyházi könyvelőirodába az alábbi feltételekkel:

Főbb feladatok, munkák:

  • társaságok, cégcsoportok teljes körű számviteli ügyintézése, bérszámfejtése, éves és évközi beszámolók, bevallások elkészítése, statisztikai jelentések elkészítése
  • adminisztratív ügyintézés, nyilvántartások vezetése;
  • a közvetlen felettes munkájának elősegítése.
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • naprakész, széleskörű, elméleti és gyakorlati adózási és számviteli ismeretek
  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • precíz, pontos, önálló munkavégzés, határidők betartása;
  • rugalmas, problémamegoldó hozzáállás;
  • logikus gondolkodás;
  • munkakörnyezet iránti igényesség
  • terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • kellemes munkahelyi körülmények
  • tervezhető munkavégzés
  • kedves, segítőkész munkatársak
  • szakmai fejlődés

Fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével várjuk.

Nyíregyháza