Mérnök beszerző - Audi Hungaria (Győr)

A hirdetés már lejárt!

Karrier az Audinál

Mérnök beszerző - Audi Hungaria

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Területünk stratégiai alkatrész- és nyersanyagbeszerzést lát el az Audi, a VW márkák számára az egész világban. Szorosan együttműködünk a Volkswagen konszern további márkáinak szériabeszerzésével, napi kapcsolatban vagyunk a németországi Fejlesztőközponttal és Minőségbiztosítással.

Stratégiailag fontos és egyben a konszernben szerteágazó tevékenységünknek köszönhetően nem csak részesei lehetünk, hanem aktívan hozzá is járulunk a vállalat beszerzési stratégiájának fejlődéséhez és részesei lehetünk az iparág dinamikus változásainak.

A beszerző tárgyal, döntést hoz, befolyással van a vállalat eredményeire. Ahhoz, hogy gyorsan átlássuk a folyamatokat, alap elvárás a komplex gondolkodás, akár évekkel előre. Sőt, ismernünk kell a prémium kategóriás Audi modelleket, és az alkatrészek funkcióját, technológiáját.

Ha jól érezné magát ebben a szerepben, emellett szívesen utazna, és dolgozna nemzetközi, nagyvállalati környezetben, akkor csatlakozzon a beszerzés fiatalos, támogató csapatához, és dolgozzon velünk a közös célokért! Pályakezdő és tapasztalattal rendelkező kollegák jelentkezését is várjuk!

A következő anyagcsoportok munkáját támogathatja jövőbeli kollegánk:

- Fém alkatrészek

- Exteriőr/Interiőr

- Elektronika és meghajtás alkatrészek

Következő feladatok várnak Önre

  • Szériaalkatrészek beszerzése, beszerzési stratégiák kialakítása
  • Az adott termékkör specifikációjának, gyártási technológiájának ismerete alapján új beszállítók értékelése és kiválasztása
  • Rendszeres kapcsolattartás a beszállítókkal, fejlesztéssel, minőségbiztosítással és a logisztikával
  • Ártárgyalások önálló lebonyolítása
  • A verseny- és piaci helyzetek figyelemmel követése illetve értékelése, piaci elemzések készítése
  • Konszernszintű együttműködés a VW konszernen belüli társosztályokkal - fejlesztés, minőségbiztosítás, gyártás, pénzügy, jogi osztály

Ön az ideális jelölt, ha

  • Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezik
  • Legalább 2 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalata van
  • Előny: Gyártási technológiák ismerete, autóipari alkatrészek ismerete
  • (Ár)tárgyalásban jártas
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudással rendelkezik
  • Felhasználói szintő számítógépes ismerete van (MS Office)
  • Nyitott, dinamikus személyiség

Részletes német és/vagy angol nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázata mellékleteként!

Munkavégzés helye

Győr

Ha többet szeretne tudni

  • Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.
  • Referenciakód: GYDJ17337
  • A kiírással kapcsolatos kérdéseit Proksa Judit válaszolja meg Önnek a következő telefonszámon: +36 96 66 9091
Győr