Mérnök - értékesítési pozíció (Budapest)

A Jeremias csoport, a világ egyik vezető nemesacél kémény és füstgázelvezető rendszer gyártója, mind a hő- és villamosenergia-termelés, mind az az ipari és a lakossági területeken,

most Magyarországon keres munkatársat Pest megyei lakhellyel:

Mérnök - értékesítési pozíció.

FŐBB FELADATOK:

Értékesítés és támogatás

Általános ügyfélszolgálat

Kapcsolat a meglévő ügyfelekkel

Értékesítéssel kapcsolatos ajánlatok és megrendelések készítése

Szakmai-technikai tanácsadás az ügyfeleknek

A szállítások ellenőrzése

A MUNKÁHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

Épületgépész, mérnöki felsőfokú végzettség,  előnyben részesül a termo-technológiai végzettség

Kezdeményezőkészség, csapatmunka, kommunikációs készség, ügyfél-orientáció

Jó szervezési, kommunikációs és tárgyalási készségek

Felhasználói szintű számítógép ismeretek

Az MS Office biztonságos kezelése (Outlook, Excel)

A vállalatirányítási rendszerek ismerete előny

Mobilitás, utazási hajlandóság

B kategóriás vezetői engedély

ELŐNYT JELENT:

Szakmai tapasztalat hasonló területen szerzett tapasztalat,

Német nyelv kommunikációs szintű ismerete (szóban és írásban)

AMIT AJÁNLUNK:

Gépkocsit

Laptopot / telefont a munkához szükséges eszközöket

Egy nemzetközi cég nyújtotta hátteret, folyamatos képzéssel, támogatással

Érdekes és változatos munkát

Hosszú távú, biztonságos munkalehetőség

Versenyképes jövedelemcsomagot

Családias légkör

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Országos, budapesti központtal, irodával Budaörsön

MUNKA, MUNKAHELY JELLEGE:

Értékesítés, kereskedés

Mérnök, műszaki értékesítő

Épületgépész - gépészmérnök

Termo technológiai mérnök

Teljes idős

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

Nem szükséges tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELV:

Az angol és/vagy német nyelvtudás kommunikációs szinten, mind szóban, mind írásban

Kíváncsi vagy?

Bízunk benne, hogy megkapjuk a jelentkezésedet / önéletrajzodat e-mailben (PDF formátumban) angolul és / vagy németül.

Jeremias Kft.

Budapest