Mérnök értékesítő (Field Sales Engineer) (Budapest)

Mérnök értékesítő (Field Sales Engineer)

Nemzetközi, ipari csatlakozástechnikában, elektronikus berendezések és alkatrészek forgalmazásában meghatározó piaci szereppel bíró megbízónk számára keresünk munkatársat:

Elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Energetikai ismeretek előnyt jelentenek
  • Tapasztalat műszaki termékek B-2-B értékesítése terén
  • Aktív, kommunikációs szintű angol nyelvtudás (német nyelvismeret előnyt jelent)
  • B kategóriás jogosítvány és nagyfokú utazási hajlandóság az ország egész területén
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs, tárgyalási, diplomáciai és prezentációs készség
  • Nagy munkabírás; megbízhatóság, nyíltság; jó problémamegoldó képesség
  • Együttműködési készség csapaton belül, és alázat a munka iránt

Feladatok:

  • A hazánkban működő áramszolgáltatók / erőművek / napelemes alkalmazások területén tevékenykedő vállalatok megkeresése
  • A cég termékei forgalmának és piaci részesedésének folyamatos emelése, új partnerek felkutatása
  • Országosan heti 11-12 vevőlátogatás teljesítése, kb. 100 aktív ügyfél kezelése
  • Értékesítési stratégiák kidolgozása és megvalósítása személyes kapcsolattartás útján
  • Az értékesített termékféleségek fajtáinak és mennyisének növelése
  • Teljes termék portfolió, új technológiák megismerése, új alkalmazások feltérképezése, értékesítése
  • Részvétel a napi és projekt ajánlatadási folyamatokban; műszaki tanácsadás
  • Értékesítési csatornamenedzsment, együttműködésben az értékesítési csapat tagjaival
  • Folyamatos ügyfélkapcsolat-ápolás és fejlesztés

Amit ügyfelünk nyújt:

  • Fejlődési és képzési lehetőség
  • Részvétel regionális projektkezelésben
  • Teljesítményalapú juttatási rendszer korrekt alapfizetéssel
  • Vállalati autó, cafeteria
  • Barátságos, professzionális munkaszervezés és környezet

Budapest