MÉRNÖK SPECIALISTA – Forrasztás (Veszprém megye)

Veszprém megyei autóipari beszállító partnerünk megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

MÉRNÖK SPECIALISTA – Forrasztás

Feladatok

  • Forrasztási technológiai követelmények meghatározása, standardizálása
  • Forrasztási technológiával kapcsolatos problémamegoldás koordinálása
  • Új gyártósorok telepítési folyamatainak támogatása, forrasztási folyamatok meghatározása, specifikálása
  • Együttműködés a mérnökséggel a forrasztási technológiákkal kapcsolatban
  • Szoros kapcsolattartás az üzemeltetéssel és a karbantartással

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök, mechatronikai mérnök)
  • 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Forrasztás technológiák ismerete
  • Stabil, aktív angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Csapatszellem

Előnyt jelent

  • Autóiparban szerzett tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag (bónusz, étkezési támogatás, 13. havi fizetés, bejárási támogatás, albérlet támogatás)
  • Fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MÉRNÖK SPECIALISTA – Forrasztás, Veszprém megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft
Kapcsolattartó: Sándorfi Lotti
E-mail: [email protected]
Mobil: +36-70-389-4400
Telefon: +36-22-500-240
Web: www.impc.hu
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678